SHESIM VILE KOMPLEKS SHERBIMESH NE MULLET! - Century 21 Albania
描述

Vila ndodhet ne rrugen nacionale 'Tirane-Elbasan'.
Zona perreth prones eshte zone rurale me ndertesa te rralla dhe eshte ne zhvillim e siper.
Ka akses shume te shpejte me rrugen kryesore nacionale dhe nepermjet saj krijohet lidhja me rruget urbane te kryeqytetit dhe njesite administrative rreth saj.
Trualli ka nje siperfaqe prej 540 m2 dhe objekti eshte 3 katesh me siperfaqe per kat specifikisht 174 m2.
Kati i pare ka sherbyer si Bar-Restorant.
Kati i dyte dhe i trete jane identike dhe kane respektivisht nga 3 dhoma gjumi, dy tualete,dhome dite dhe ambjent gatimi, dy veranda dhe korridor shperndares.
Prona eshte ideale per investim.

Per me shume informacion ose nje vizite ne prone, na kontaktoni!


信息
总面积:

540 m2

内部区域:

174 m2

卧室:

10

浴室:

6

地板:

1

类型:

Villa

状态:

Used

可用性:

Available

Website Views:

15

文件資料:

有抵押


位置

地址: Mullet

市: Tirana


要求显示