SHITET VILE 3 KATESHE NE FLLAKE, DURRES! - Century 21 Albania
描述

Vila ndodhet ne Fllake ne nje zone shum te qete buze rruge, e cila esht rrethuar vetem me banesa nje ose dy kateshe me siperfaqe truall 1785m2 me ndertim 3 kateshe me siperfaqe ndertimi 120m2 per kat.
Kati 0 eshte garazhd 120m2
Kati i pare organizohet me 2 dhome gjumi, 1 dhome ndenje dhe guzhina 1 tualet, kati i 2 eshte totalisht bosh.
ViIa disponon panele diellore te cilat sherbejne per prodhimin e energjise elektrike, shitet e mobiluar dhe ka 2 dyqane (cmimi i diskutueshem)
Per me shume informacione ose vizite ne prone na kontaktoni!


信息
总面积:

120 m2

内部区域:

100 m2

土地面积:

1785 m2

卧室:

2

浴室:

1

客厅:

1

地板:

3

类型:

Villa

状态:

Used

可用性:

Available

Website Views:

15

文件資料:

有抵押


位置

地址: Fllake, Fllakë

市: Durrës


要求显示