SHITET APARTAMENT 2+1 NE GOLEM, PRANE MURRIZIT! - Century 21 Albania
描述

Apartamenti disponon 154.6m2 total te cilet organizohen ne korridor qe ben shperndarjen e ambienteve, salle ndenje me aneks kuzhine, dy dhoma gjumi, tualet dhe dy ballkone. Ndodhet ne katin e peste te nje pallati 5 katesh ne ndertim, teper cilesor i cili do te jete pjese e nje kompleksi me Hotel dhe pishine ne zonen e Golemit prane Murrizit, vetem 100m nga deti. Ideale per shtepi pushimi por dhe gjithashtu nje mundesi e mire investimi per t'u punuar me booking. Per me shume informacion apo nje vizite nga afer ju ftojme te kontaktoni.


信息
总面积:

155 m2

内部区域:

95 m2

卧室:

1

浴室:

1

地板:

5

类型:

Apartment

状态:

Under Construction

可用性:

Available

Website Views:

17

文件資料:

Ne proces hipotekimi


位置

地址: Golem, prane Murrizit, Golem

市: Durrës


要求显示