SHITET NJESI TREGTARE NE RRUGEN HIM KOLLI - Century 21 Albania
描述

Shitet njesi tregtare ne rrugen Him Kolli. - Njësia ka një sipërfaqe totale prej 49.3m2. - Ka formën e një dupleksi dhe është një investim i mirë. - Njësia është përdorur më parë si punishte. - Çmimi i pronës është 100.000 euro. Per me shume informacion na kontaktoni!


信息
总面积:

49 m2

内部区域:

49 m2

卧室:

1

浴室:

1

类型:

Commercial

状态:

Used

可用性:

Available

Website Views:

208

文件資料:

有抵押


位置

地址: Rruga e Kavajës

市: Tirana


要求显示