Shitet njesi tek Rruga e Bogdaneve - Century 21 Albania
描述

Shitet njesi komerciale ne rrugen e Bogdaneve. Pozicionohet ne katin 0, ne nje pallat te mire administruar me siperfaqe 107 m2, me fasad xhami. Afersia me qendren e Tiranes dhe me te gjitha facilitetet e tjera e ben kete ambjent te pershtatshme per cdo lloj aktiviteti , si zyra, klinike etj


信息
总面积:

107 m2

内部区域:

107 m2

卧室:

1

浴室:

1

类型:

Commercial

状态:

New

可用性:

Available

Website Views:

33

文件資料:

有抵押


位置

地址: Rruga e Kavajës

市: Tirana


要求显示