Shitet Apartament 2+1 te Unaza e Re - Century 21 Albania
描述

Kompleksi ndodhet prane green city dhe sima com.Ndodhet ne faze ndertimi. Apartamenti eshte ne katin e pare dhe organizohet
-koridor hyres
-2 dhoma gjumi
-2 tualete
-ambjent gatimi dhe ndenje
-ballkon.
Se bashku me apartametin shitet dhe nje post parkimi ne katin -2 kundrejt pageses ekstra!
Per me shume informacion na kontaktoni


信息
总面积:

93 m2

内部区域:

82 m2

卧室:

2

浴室:

2

地板:

1

类型:

Apartment

状态:

Under Construction

可用性:

Available

Website Views:

21

文件資料:

Ne proces hipotekimi


位置

地址: Unaza e Re

市: Tirana


要求显示