SHITET APARTAMENT 2+1+2 PRANE "KIKA 2" - Century 21 Albania
描述

Apartamenti ka siperfaqe totale 109 m2 dhe e brendshme 97 m2 , i vendosur ne katin e 1-re banimi, te nje ndertimi te ri te 2019. Eshte i organizuar ne nje sallon ndenje sebashku me ambientin e ngrenjes dhe gatimit , dy dhoma gjumi , dy tualete dhe nje ballkon. I vendosur prane kompleksit "Kika 2 " , zone preferenciale si per banim dhe per investim . Per informacione apo vizite ne prone jeni te lutur te kontaktoni.


信息
总面积:

109 m2

内部区域:

97 m2

卧室:

2

浴室:

2

客厅:

1

地板:

1

类型:

Apartment

状态:

Used

可用性:

Available

Website Views:

12

文件資料:

有抵押


位置

地址: Prane "Kika 2", Vasil Shanto

市: Tirana


要求显示