SHITET AMBJENT KOMERCIAL NE RR. KAVAJES! - Century 21 Albania
描述

Shitet ambjent komercial ne Rrugen e Kavajes. Ambjenti eshte godine 2 kateshe, secili kat nga 175 m2, ku nje pjese eshte me fasade xhami. Ambjenti eshte i ri dhe i investuar me sistem ngrohje/ftohje, me ashensor dhe ndricim te cilin e ben nje ambjent perfekt per markete, showroom dhe cdo lloj tjeter aktiviteti (aktualisht eshte i dhene me qira per supermarket). Ndodhet ne nje zone shume te populluar sic eshte rruga e Kavajes.
Per cdo informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.


信息
总面积:

350 m2

内部区域:

350 m2

卧室:

2

浴室:

4

类型:

Commercial

状态:

New

可用性:

Available

Website Views:

11

文件資料:

有抵押


位置

地址: Rruga e Kavajës

市: Tirana


要求显示