SHITET VILE 3 KATERSHE NE ARAPAJ - Century 21 Albania
描述

Shitet vila 3-katershe ne arapaj, ka nje siperfaqe totale prej 112m2 .
Kati i pare organizohet nga nje dhome ndenje dhe nje tualet.
Kati i dyte organizohet nga korridori i cili ben shperndarjen e dhomes se ndenjes +kuzhine, 2 dhoma gjumi dhe nje tualet.
Kati i trete organizohet nga korridori i cili ben shperndarjen me dhomen e ndenjes +kuzhine, 2 dhoma gjumi dhe nje tualet.
Ka garazh dhe nje oborr te bollshem per ta shfrytezuar per shume te mira.
Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni. Ju mirepresim !


信息
总面积:

112 m2

内部区域:

112 m2

卧室:

4

浴室:

3

客厅:

3

地板:

3

类型:

Villa

状态:

Used

可用性:

Available

Website Views:

17

文件資料:

有抵押


位置

地址: Arapaj

市: Durrës


要求显示