SHITET VILE 3 KATESHE TEK LA,18 - Century 21 Albania
描述

Vila ndodhet tek lagja 18 tek "BLLOKU I VILAVE" ka akses direk në rrugën kryesore Durrës
Dokumentacion i rregullt Hipotekor.
Sipërfaqe : 320 m2 truall, ndertese 162.7 m2
Vila është e organizuar me tre kate.
Kati përdhe është, parabanjë, magazinë.
Kati i parë ka hollin, dhomën e gjumit të çiftit ,dhomën e fëmijëve, 2 tualete, kuzhine te vecuar, dy dhoma miqsh,
Kati i dytë ka hollin dhomën e çiftit , dhoma e femijeve, dy dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 2 tualete, dhomat ne te dyja katet, dhomat shoqerohen nga ballkone te medha
Vila shitet e mobilur sic eshte ne foto, punime super cilësore. Janë vendosur sistemet e ngrohjes me kaldaje.oborri ka hapesire te bollshme dhe te shfrytezueshem gjithashtu nje magazine 120m2. Vila ndodhet ne rrugen "Vaso Pasha" vila me nr 29 .Per me teper informacion ose vizite ne prone, na kontaktoni!


信息
总面积:

162 m2

内部区域:

162 m2

卧室:

6

浴室:

4

类型:

Villa

状态:

Used

可用性:

Available

Website Views:

18

文件資料:

有抵押


位置

地址: Lagja nr.18

市: Durrës


要求显示