Shitet Shtepia private ne lagjen nr.8 ! - Century 21 Albania
描述

Shitet shtepi private me oborr para dhe mbrapa shtepise
-125 meter katror ndertim
-600 meter katror bashke me token
-E mobiluar
Shtepia eshte e ndare ne:
-2 dhoma gjumi
-1dhome ndenje
-1banjo te madhe
-kuzhina
-salloni
Shtepia ndodhet ne nje lagje te qete
Adresa:Lagja 8,Rruga Pjeter Bogdani,siper shkolles Demokracia,Durres

Per me shume informacion ne lidhje me shtepine ose nje vizite ne prone na kontaktoni !


信息
总面积:

600 m2

内部区域:

125 m2

卧室:

2

浴室:

1

客厅:

1

地板:

1

类型:

Villa

状态:

Used

可用性:

Available

Website Views:

24

文件資料:

有抵押


位置

地址: Lagja 8, Durres, Lagja nr.8

市: Durrës


要求显示