SHESIM APARTAMENT 2+1+2 NE ZONEN E ALI DEMIT !! - Century 21 Albania
描述

Shesim apartament 2+1+2 ne zonen e Ali Demit.
Ndodhet ne katin e 2-te banim te nje pallati ne ndertim.
Organizohet ne nje sallon ndenje se bashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi dhe dy tualete.
Pallati eshte i banueshem ne fillim te vitit 2023.

Per nje vizite ne prone na kontaktoni !!


信息
总面积:

96 m2

内部区域:

81 m2

卧室:

2

浴室:

2

客厅:

1

地板:

2

类型:

Apartment

状态:

Under Construction

可用性:

Available

Website Views:

18

文件資料:

Ne proces hipotekimi


位置

地址: Rr. Ali Demi, Ali Demi

市: Tirana


要求显示