PRANE KOPSHTIT ZOOLOGJIK, JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+PARKIM - Century 21 Albania
描述

Jepet me Qira Apartament 2+1+parking, prane Kopshtit Zoologjik.
Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 112m2, ndodhet ne katin e 4-rt, te nje pallati te ri te administruar.
Apartamenti organizohet ne dhomen e ndenjes ku perfshihet dhe ambienti gatimit gjithashtu dhe 2 dhoma gjumi si dhe dy tualete njeri prej te cileve me dritare.
Jepet me qira totalisht i arreduar ne menyre cilesore.
Per me teper detaje na kontaktoni


信息
总面积:

112 m2

内部区域:

100 m2

卧室:

2

浴室:

2

客厅:

1

地板:

4

类型:

Apartment

状态:

Used

可用性:

Available

Website Views:

28

文件資料:

有抵押


位置

地址: Rruga Eduard Mano, Kopshti Botanik Zoologjik

市: Tirana


要求显示