SHITET VILA NE HYRJE TE ZONES ISH-KENETA! - Century 21 Albania
描述

Vila ndodhet ne nje nga zonat me te zhvilluara se fundmi ekonomikisht, ish- keneta. Eshte e ndare ne dy kate ku ne katin e pare funksionojne tre njesi biznesi rrespektivisht nje lokal funksional prej vitesh, nje tjeter ambjent bosh si edhe nje ambjent tjeter ku funksionon si dyqan celularesh, dhe ne katin e dyte banim i cili ndahet ne dy hyrje me nje dere te perbashket. Kati i dyte organizohet ne dy dhoma gjumi, dy kuzhina plus 2 sallon ndenjeje, dy tualete si edhe nje ballkon qe vjen rreth e rrotull shtepise. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.


信息
总面积:

400 m2

内部区域:

382 m2

土地面积:

400 m2

卧室:

4

浴室:

2

客厅:

2

地板:

2

类型:

Villa

状态:

Used

可用性:

Available

Website Views:

8

文件資料:

有抵押


位置

地址: Ish Keneta, Durres, Ish këneta

市: Durrës


要求显示