SHITET VILE 4-KATESHE NE REZIDENCEN KODRA E DIELLIT 1!! - Century 21 Albania
描述

Shitet vile 4-kateshe ne Rezidencen Kodra e Diellit 1 me siperfaqe 491.4m2. Organizohet nga dy ambiente ndenjeje, nje ambient gatimi, pese dhoma gjumi, pese tualete, oxhak, garderobe, lavanteri, jacuzzi, sauna, verande me pamje fantastike nga Liqeni i Tiranes, dy garazhde, kopesht me pishine, sistem filtrimi te ujit, sistem sigurie dhe kamera, shume i mire administruar, pjeserisht i komplentuar, i investuar rishtazi si parket druri cilesi e larte etj. Orientim Perfekt Jug-Lindje-Perendim duke ofruar drite dhe ngrohje natyrale per gjate gjithe dites. Per me shume info ose nje vizite ne prone na kontaktoni.


信息
总面积:

491 m2

内部区域:

461 m2

土地面积:

259 m2

卧室:

5

浴室:

5

客厅:

2

地板:

4

类型:

Villa

状态:

Used

可用性:

Withdrawn

Website Views:

23

文件資料:

有抵押


位置

地址: Rruga Kodra e Diellit, Kodra e Diellit Residence

市: Tirana


要求显示