Dyqan per qira ne Don Bosko! - Century 21 Albania
描述

Ne zonen e Don Boskos, ne rrugen "Muzaket", ofrohet per qira ambjent 86 m2, open space me nje tualet te vogel. Dyqani ka 2 fasada te medha xhami qe mundesojne vizualitetin nga rruga si dhe nga brenda kompleksit te pallateve. Me pare ka funksionuar si lloto por eshte mjaft e pershtatshme per aktivitetete te ndryshme si: zyra, agjensi, klinika etj.
Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni !


信息
内部区域:

86 m2

类型:

Shop

状态:

Used

可用性:

Withdrawn

Website Views:

232

文件資料:

有抵押


位置

地址: Rruga "Muzaket"

州: Albania

市: Tirana

邮编/邮政编码 :


要求显示

Copyright © 2020