SHITET VILE E MOBILUAR - Century 21 Albania
描述

Siperfaqja totale e prones eshte 600 m2 nga te cilat 125 m2 jane ndertim dhe 475 m2 jane truall. Vila organizohet ne 1 dhome ndenje 2 dhoma gjumi 1 kuzhine dhe 1 tualet me mini korridor . Ambienti i jashtem disponon oborr dhe verande me gjelberim ne gjendje te mirembajtur. Vila disponon edhe garazh me siperfaqe 125 m2 . Hyrja per ne vile ka rruge te vecuar gje qe ofron qetesi te plote . Per me teper informacion na kontaktoni !


信息
总面积:

600 m2

内部区域:

125 m2

卧室:

2

浴室:

1

客厅:

1

类型:

Villa

状态:

Used

可用性:

Available

Website Views:

166

文件資料:

Ne proces hipotekimi


位置

地址: Shkozet

市: Durrës


要求显示