登录
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
描述

Shitet apartament 2+1+2 tek shkolla "26 Nentori" .
Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati 6 katesh i ndertuar ne vitin 2000 pa ashensor .
Organizohet nga dhoma e ndenjes me kuzhinen , dy dhoma gjumi , dy tualete njeri me ajrosje natyrale dhe nje ballkon .
Orientimi J-L .
Shitet e mobiluar .
Per nje vizite ne prone na kontaktoni


信息
总面积:

92 m2

内部区域:

87 m2

卧室:

2

浴室:

2

客厅:

1

地板:

4

类型:

Apartment

状态:

Used

可用性:

Withdrawn

Website Views:

12

文件資料:

有抵押


位置

地址: Rruga Irfan Tomini

州: Albania

市: Tirana

邮编/邮政编码 :


要求显示

Copyright © 2020