Shitet Apartament 2+1 tek Komuna Parisit - Century 21 Albania
描述

Shitet Apartament 2+1 tek Komuna Parisit
Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri pa ashensor
Apartamenti eshte i teri i riinvestur nga pronari aktual.
Eshte ne perfundim te arredimit ( i teri i ri dhe bashkekohor)

Per vizite ne prone na kontaktoni !!!


信息
总面积:

125 m2

内部区域:

110 m2

卧室:

2

浴室:

2

客厅:

1

地板:

3

类型:

Apartment

状态:

New

可用性:

Available

Website Views:

541

文件資料:

Ne proces hipotekimi


位置

地址:

州: Albania

市: Tirana

邮编/邮政编码 :


要求显示

Copyright © 2020