SHITET SUPER VILE LUKSOZE - Century 21 Albania
描述

Vila ndodhet tek Kodrat e Kasharit, jo me larg se 15 min nga qendra e Tiranes, larg zhurmes dhe rremujes. Gjelberimi, Struktura dhe Pamja jane pikat kyce qe e bejne kete vile vertet unikale ne llojin e vet. Organizimi i viles eshte vertet mbreslenes, me tre kate me siperfaqe totale ndertimi 1000 m2 dhe siperfaqe trualli 3000 m2, me ambient palestre, holl te bollshem dhe te ndricuar etj. Oborri jashte eshte i mjaftueshem per parkimin e automjeteve gjithashtu dhe shume familjar persa i perket nje feste apo barbecue ne stinen e veres. Per me shume informacione ose per te lene nje takim nga afer te kesaj vile te mrekullueshme jeni te lutur te na kontaktoni.


信息
类型:

Villa

状态:

New

可用性:

Available

Website Views:

193

文件資料:

有抵押


位置

地址: Kodrat e Kasharit, Kashar

市: Tirana


要求显示