APARTAMENT 2+1 PER QIRA NE BLLOK. - Century 21 Albania
描述

Jepet apartament me qira 2+1 ne zemer te bllokut.
Apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome ndenje me kuzhine gatimi te perbashket , 2 dhoma gjumi , 1 tualet dhe 1 ballkon.
Na kontaktoni per ta vizituar.


信息
卧室:

2

浴室:

1

客厅:

1

类型:

Apartment

状态:

Used

可用性:

Available

Website Views:

8

文件資料:

有抵押


位置

地址: Ish Blloku

州: Albania

市: Tirana

邮编/邮政编码 :


要求显示

Copyright © 2020