登录
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
描述

Ne zonen prane "Stadiumit Dinamo" dhe "Rruges se Kosovareve" JEPET ME QIRA apartament 2+1. Me nje siperfaqje prej 84 m2 apartamenti organizohet ne salon ndenje, kuzhine te vecuar, dy dhoma gjumi me akes ne ballkon, tualet. I gjithe apartamenti eshte i sapo mobiluar me te gjitha pajisjet e reja dhe shume cilesore. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati pa ashensor. Per me teper informacion ose vizite ne kete prone mos hezitoni te kontaktoni.


信息
总面积:

84 m2

内部区域:

84 m2

卧室:

2

浴室:

1

客厅:

1

地板:

5

类型:

Apartment

状态:

New

可用性:

Rented

Website Views:

158

文件資料:

有抵押


位置

地址: Rruga Gjik Kuqali

州: Albania

市: Tirana

邮编/邮政编码 :


要求显示

Copyright © 2020