SHITET VILE 2 KATE NE SHKOZET! - Century 21 Albania
描述

Vila ka siperfaqe totale parcele 380 m2, ku nga to 104 m2 eshte bazamenti i ndertimit per kat. Ndodhet e pozicionuar mbrapa Gjykates se Apelit ne Shkozet. Vila eshte e perbere nga 2 kate. Te dyja katet kane tipologjine 2 dhoma gjumi, 1 salle ndenje me kuzhinen e perbashket dhe tualet. Per me shume informacion kontaktoni !


信息
内部区域:

104 m2

土地面积:

380 m2

卧室:

4

浴室:

2

客厅:

2

类型:

Villa

状态:

Used

可用性:

Available

Website Views:

180

文件資料:

有抵押


位置

地址: Lagja 14 shkozet, Shkozet

市: Durrës


要求显示