APARTAMENT 2+1 ME QERA PER BANIM / ZYRA TE SELVIA - Century 21 Albania
描述

Jepet apartament 2+1 me qera per banim apo zyra prane Selvise. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri me ashensor, pallat prane rruges kryesore. Ka nje organizim te mire, perbehet nga salloni ( i cili ka nje siperfaqe te bollshme ), dy dhomat e gjumit dhe tualeti.
Orientimi i mire ( Lindje ) ben qe apartamenti te kete ndricim natyral . Eshte i pershtatshem si per banim dhe per zyra pasi pozicioni prane rruges kryesore , ne nje zone te Qendres eshte avantazh. Per nje vizite ne prone na kontaktoni !


信息
总面积:

118 m2

卧室:

2

浴室:

1

客厅:

1

地板:

8

类型:

Apartment

状态:

Used

可用性:

Withdrawn

Website Views:

7

文件資料:

有抵押


位置

地址:

州: Albania

市: Tirana

邮编/邮政编码 :


要求显示

Copyright © 2020