SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE SHKOLLES SE BALETIT - Century 21 Albania
描述

Shitet apartment 1+1 prane Shkolles se Baletit. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues. Ka nje organizim te mire ,planimetri te rregullt dhe ndricim natyral. Gjithashtu ka dhe nje depo shtese te shfrytezueshme . Eshte mundesi e mire investimi per shkak te lokacionit qe ka. Per nje vizite ne prone na kontaktoni.


信息
内部区域:

57 m2

卧室:

1

浴室:

1

客厅:

1

地板:

1

类型:

Apartment

状态:

Used

可用性:

Withdrawn

Website Views:

6

文件資料:

有抵押


位置

地址:

州: Albania

市: Tirana

邮编/邮政编码 :


要求显示

Copyright © 2020