SHITET VILE DHE TRUALL NE MARQINET, VORE! - Century 21 Albania
描述

Ne nje fshat ku mbizoteron qetesia dhe ajri i paster shitet nje vile dhe truall. Trualli ka nje siperfaqje prej 262 m2 ne te cilin eshte ndertuar nje vile dy kateshe me siperfaqe totale 217 m2. Vila ka shkalle te jashtme e cila ndan vilen ne dy apartamente te ndryshme. Secili kat organizohet ne nje dhome ndenje, 3 dhoma gjumi, dhe 1 tualet. Ndertimet e brendshme te viles jane te paperfunduara qe mundeson perfundimin sipas deshires, cilesise, dhe shijeve te secilit. Prona gjithashtu ka dokumenta te rregullta hipotekore. Per me shume informacion mos hezitoni te na kontaktoni.


信息
总面积:

217 m2

内部区域:

217 m2

土地面积:

262 m2

卧室:

6

浴室:

2

客厅:

2

类型:

Villa

状态:

New

可用性:

Withdrawn

Website Views:

8

文件資料:

有抵押


位置

地址: Marqinet, Vorë

市: Vorë


要求显示