LUXURY APARTMENTS FOR SALE IN SARANDA. - Century 21 Albania
描述

EYE OF SARANDA e pozicionuar në njërën nga plazhet më të bukura në bregdetin e detit Jon. E sapo rinovuar me konstruksione bashkekohore, 'EYE of Saranda' është krijuar për të siguruar intimitet dhe qetësi përreth kompleksit. Pozicionuar mes dy resorteve me te famshme ne Sarande, Santa Quaranta dhe Bougainville Bay, vetem 4 minuta ecje larg tyre. Zgjidhni 1 nga 20 apartamente të ndryshme dhe tipologji penthouse, duke shijuar pamjen e mrekullueshme panoramike të detit Jon .

Kjo ndërtesë përfshin 2 tipologji të apartamenteve 2+1. Pjesa kryesore e apartamenteve përbëhet nga një dhomë ditore me një sallë pritjeje moderne nga ku mund të shijoni pamjen e detit, 2 dhoma gjumi dhe ballkone. Këto apartamente janë ideale për familjet që duan të jenë afër detit, por gjithashtu kanë shtëpinë e tyre të ëndrrave. Për çdo informacion tjetër, ju lutem mos hezitoni të na kontaktoni.


信息
总面积:

83 m2

内部区域:

79 m2

卧室:

2

浴室:

1

客厅:

1

地板:

2

类型:

Apartment

状态:

New

可用性:

Available

Website Views:

2463

文件資料:

有抵押


c21al.videos
位置

地址:

州: Albania

市: Sarandë

邮编/邮政编码 :


要求显示

Copyright © 2020