SHITET AMBIENT KOMERCIAL NE VLORE! - Century 21 Albania
描述

Shitet ambient komercial me siperfaqe 316 m2.
Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri buze rruge.
Ambienti komercial ka akses nga dy rruget kryesore, Rr. "Hasan Kushta" dhe Rr. "Gjergj Kastrioti"
Ambienti disponon certifikate te rregullt pronesie.
Per me teper informacion ose vizite ne prone jeni te lutur te kontaktoni!


信息
总面积:

316 m2

内部区域:

220 m2

类型:

Commercial

状态:

Used

可用性:

Available

Website Views:

459

文件資料:

有抵押


位置

地址:

州: Albania

市: Vlorë

邮编/邮政编码 :


要求显示

Copyright © 2020