SHESIM APARTAMENTE 2+1 NE BULEVARDIN BAJRAM CURRI, NE ZONEN ALI DEMI. - Century 21 Albania
Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
描述

Shesim apartament ne kompleksin Alesio 2014, ne Bulevardin Bajram Curri ne zonen Ali Demi.
Apartamenti ndodhet në katin e pare banim me orientim nga lindja.
Apartamenti është i organizuar në ambientin e ndenjes bashkë me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi dhe 2 tualete.
Godina eshte e perfunduar dhe gati per banim.
Per me shume informacion na kontaktoni.


信息
总面积:

107 m2

内部区域:

89 m2

卧室:

2

浴室:

2

客厅:

1

地板:

1

类型:

Apartment

状态:

New

可用性:

Sold

Website Views:

1381

文件資料:

Ne proces hipotekimi


特征
位置

地址:

州: Albania

市: Tirana

邮编/邮政编码 :


要求显示

Copyright © 2020