SHITET APARTAMENT 1+1 TEK REZIDENCA GASSER, PRANE SHKEMBIT TE KAVAJES - Century 21 Albania
描述

Shiten 3 apartamente 1+1 te kesaj tipologjie, te pozicionuara ne katin 2, 3 dhe 6 banim vetem 250 m larg bregut te detit, ne Rez. Gasser, prane shkembit te Kavajes.
Apartamenti organizohet nga ambienti i ndenjes + kuzhine, dhome gjumi, 1 tualet dhe ballkon. Keto apartamente jane te orientuara nga jugu.
Secila nga shkallet e objektit eshte e pajisur me 2 ashensor per te lehtesuar levizjen e banoreve te objektit. Per nje vizite ne prone na kontaktoni ne cel/viber.


信息
总面积:

80 m2

内部区域:

65 m2

卧室:

1

浴室:

1

客厅:

1

地板:

3

类型:

Apartment

状态:

New

可用性:

Sold

Website Views:

243

文件資料:

有抵押


位置

地址:

州: Albania

市: Kavajë

邮编/邮政编码 :


要求显示

Copyright © 2020