登录
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
描述

Apartament 2+1+2 per Shitje tek Fresku ,Rruga Shefqet Kuka. Apartamenti ka sip. totale101m2, ndodhet ne katin e tret te nje pallati te ri te mireadministruar dhe punime mjafte cilesore. Ky apartament organizohet ne nje sallon me ambjent gatimi, dy dhoma gjumi dhe dy tualete ku njeri nga tualetet eshte me dritare, gjithashtu ne perberjen e ketij apartamenti ndodhet dhe nje ballkon i bollshem. Vendodhja e ketij apartamenti te ofron te gjitha sherbimet dhe facilitetet. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume info. na kontaktoni!


信息
总面积:

101 m2

内部区域:

90 m2

卧室:

2

浴室:

2

客厅:

1

地板:

3

类型:

Apartment

状态:

New

可用性:

Available

Website Views:

259

文件資料:

有抵押


位置

地址: Rr.Shefqet Kuka

州: Albania

市: Tirana

邮编/邮政编码 :


要求显示

Copyright © 2020