Jepet me Qira Apartament 2+1 te Liqeni Thate - Century 21 Albania
登录
描述

Jepet me Qira Apartament 2+1 te Liqeni Thate
Apartamenti ndodhet te Rruga Peti, kati I dyte I nje pallati pese katesh,i cili ndodhet
ne fund te rruges ne nje ambient teper te qete,me ajer te paster.
Eshte i arreduar shume mire dhe ofron qetesi e komoditet fale vendndodhjes.
Apartamenti ofron nje pamje te mrekullueshme dhe relaksuese.

Per vizite ne prone ju mirepresim te na kontaktoni !!!


信息
卧室:

2

浴室:

1

客厅:

1

地板:

2

类型:

Apartment

状态:

Used

可用性:

Available

Website Views:

17

文件資料:

有抵押


位置

地址: rruga peti

州: Albania

市: Tirana

邮编/邮政编码 :


要求显示

Copyright © 2020