SHITET APARTAMENT 1+1 NE TRANSBALLKANIKE - Century 21 Albania
登录
描述

Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te banim dhe i 9-ti nga toka te nje pallati 12-te katesh . Ka siperfaqe totale 55 m2 , me pozicion gjeografik veri-lindje .Organizohet ne 1 dhom gjumi, 1 sallon i perbashket me kuzhinen , 1 ballkon dhe 1 tualet . Per nje vizite dhe nje shoqerim ne prone ju ftoj te me kontaktoni .


信息
总面积:

55 m2

内部区域:

55 m2

卧室:

1

浴室:

1

客厅:

1

地板:

8

类型:

Apartment

状态:

New

可用性:

Reserved

Website Views:

984

文件資料:

有抵押


位置

地址: Transballkanike

州: Albania

市: Vlorë

邮编/邮政编码 :


要求显示

Copyright © 2020