SHITET APARTAMENT 2+1+2 TOTALISHT PAMJE E DETIT NE LUNGOMARE - Century 21 Albania
登录
描述

Apartamenti eshte i pabanuar me pare , plot drite dhe orientohet ne Jug-Lindje . Ka pamje pergjate gjithe pjeses se shetitores se detit , ndodhet prane shkolles se Marines . Organizohet ne dy dhoma gjumi , sallon se bashku me kuzhinen , nje ballkon dhe dy tualete , njeri prej te cileve ndodhet ne nje nga dhomat . Apartamenti eshte i mirembajtur , eshte i pershtatshem si per banese dhe per investim fale cdo faciliteti dhe afersise edhe me qendren . Eshte me certifikate pronesie . Per nje vizite ne prone ju ftoj te me kontaktoni .


信息
内部区域:

103 m2

卧室:

2

浴室:

2

客厅:

1

地板:

6

类型:

Apartment

状态:

New

可用性:

Available

Website Views:

502

文件資料:

有抵押


c21al.videos
位置

地址: Rruga Murat Terbaci

州: Albania

市: Vlorë

邮编/邮政编码 :


要求显示

Copyright © 2020