SHITET APARTAMENT ME DY DHOMA NE LUNGOMARE - Century 21 Albania
登录
描述

Apartamenti eshte i orientuar ne Jug-Perendim dhe organizohet ne dy dhoma gjumi , sallon se bashku me kuzhinen , dy tualete dhe dy ballkone . Shitet i mobiluar , me nje mobilim te mire . Eshte i pershtatshem per dhenie me qera gjate sezonit dhe per jetese afatgjate , ka pamje pjeserisht te detit . Ndodhet prane shkolles se Marines ne katin e trete . Disponon certifikate pronesie . Per me teper ju ftoj ta vizitojme se bashku pronen .


信息
内部区域:

100 m2

卧室:

2

浴室:

2

客厅:

1

地板:

3

类型:

Apartment

状态:

Used

可用性:

Available

Website Views:

348

文件資料:

有抵押


位置

地址: Rruga Murat Terbaci

州: Albania

市: Vlorë

邮编/邮政编码 :


要求显示

Copyright © 2020