JEPET ME QIRA 2+1 MBI KRISTAL CENTER - Century 21 Albania
登录
描述

Jepet me qira apartament 2+1 totalisht i mobiluar. Apartamenti ndodhet prane rruges kryesore se unazes se re, eshte i arreduar mire me nje sallon te mirendricuar me kuzhine gatimi dhe ngrenieje te ndare nga pjesa e sallonit te ndenjes., 2 dhoma gjumi si dhe nje tualet me aspirim natyral. Apartamenti eshte pjese e nje ndertimi te ri 5 katesh me rifinitura shume cilesore. Disponon sistem kondicionimi ngrohje ftohje. Per me shume info mund te na kontaktoni.


信息
总面积:

100 m2

内部区域:

85 m2

卧室:

2

浴室:

1

客厅:

1

地板:

3

类型:

Apartment

状态:

Used

可用性:

Rented

Website Views:

138

文件資料:

Ne proces hipotekimi


位置

地址: Mbi Kristal Center

州: Albania

市: Tirana

邮编/邮政编码 :


要求显示

Copyright © 2020