登录
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
描述

Jepet me qera kati i dyte dhe i trete i nje vile prane 21 dhjetorit. Kati i dyte organizohet nga korridori i cili mundeson shperndarjen, nje sallon i areduar ne menyre bashkohore, biblotek ose dhome studio, nga kuzhina e cila ka nje siperfaqe te dedikuar me vete bashke me dhomen e ngrenies, nje tualet si dhe nje verande dhe nje ballkon ne pjesen hyrse. Kati i trete organizohet nga korridori i cili mundeson shperndarjen ne tre dhoma gjumi prej te cilave, nje eshte matrimoniale dhe dy dhoma gjumi femijesh prej te cilave nje eshte me verande ndersa tjetra me ballkon. Kati i trete posedon gjithashtu nje verande tjeter dhe tualet me vehte. Te dy katet jane te lidhur me shkalle nga brenda. Vila eshte e kompletuar me gjithcka bashkohore dhe nuk mungon asgje per nje jetese komode dhe ndodhet ne nje zone shume te qete larg zhurmave. Siperfaqja e ambientit eshte 225 m2 dhe te gjitha ambientet jane te pajisura me ajer te kondicionuar .Posedon gjithashtu dhe mundesi parkimi. Per cdo informacion jeni te lutur te na kontaktoni


信息
总面积:

225 m2

卧室:

3

浴室:

2

客厅:

1

类型:

Villa

状态:

Used

可用性:

Available

Website Views:

25

文件資料:

Ne proces hipotekimi


位置

地址: RRUGA KONGRESI I LUSHNJES

州: Albania

市: Tirana

邮编/邮政编码 :


要求显示

Copyright © 2020