SHITET APARTAMENT 2+1+2 PRANE ZYRES "CENTURY 21 EON" ! - Century 21 Albania
登录
描述

Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ri cilesor me ashensor dhe administrim te mire. Orientimi apartamentit eshte Jug - Lindje cka i mundeson te kete drite natyrale gjate gjithe dites, ka organizim te rregullt me nje korridor te madh i cili ben shperndarjen e dy dhomave te gjumit ku dhoma matrimoniale ka tualet me vete ndersa dhoma e femijeve eshte me ballkon, salloni me kuzhine te perbashket dhe me ballkon gjithashtu, si dhe tualeti kryesor. Apartamenti disponon certifikate pronesie dhe eshte i gatshem per shitje cmimi eshte i diskutueshem. Per me teper info apo nje shoqerim ne prone ju ftojme te na kontaktoni.


信息
总面积:

122 m2

内部区域:

109 m2

卧室:

2

浴室:

2

客厅:

1

地板:

8

类型:

Apartment

状态:

Used

可用性:

Available

Website Views:

19

文件資料:

有抵押


位置

地址: Rruga Aleksander Goga

州: Albania

市: Durrës

邮编/邮政编码 :


要求显示

Copyright © 2020