SHITET TRUALL NE RRUGEN 'PANDI STILLI', PRANE BULEVARDIT TE RI! - Century 21 Albania
登录
描述

Shitet truall me siperfaqe 1185m2 prane Bulevardit te Ri! Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe eshte i pershtatshem per investime te ndryshme.
Cmimi 245 000 euro i diskutueshem. Per nje vizite ne prone, ju lutem na kontaktoni!


信息
土地面积:

1185 m2

类型:

Land

状态:

Used

可用性:

Available

Website Views:

13

文件資料:

有抵押


位置

地址:

州: Albania

市: Tirana

邮编/邮政编码 :


要求显示

Copyright © 2020