Shitet magazine ne autostraden Tirane-Durres - Century 21 Albania
描述

Objekti ka nje siperfaqej trualli prej 2860m2 dhe nje siperfaqje ndertimi 1106m2 i cili organizohet ne open space pa kolona ne mes. Po ashtu perballe objektit jane ndertuar rreth 360m2 zyra me 2 kate. Per ndertimin e objektit jane perdorur materiale te nje cilesie te larte dhe te gjitha ne perputhje me standartet EU. Objekti eshte i pajisur me linje energjie 3 fazore (me transformator) dhe me burim uji te pavarur. Objekti disponon dokumenta te rregullta hipotekore. Per me teper informacion ose vizite ne kete prone mos hezitoni te kontaktoni.


信息
总面积:

2860 m2

内部区域:

2860 m2

土地面积:

2860 m2

类型:

Warehouse

状态:

Used

可用性:

Available

Website Views:

411

文件資料:

有抵押


特征
位置

地址: Autostrada Tirane-Durres

州: Albania

市: Tirana

邮编/邮政编码 :


要求显示

Copyright © 2020