SHITET VILE PRANE DETIT NE GOLEM! - Century 21 Albania
描述

Vila pozicionohet ne nje rezidence te qete ne zonen e Golemit midis gjelberimit. Vila ka nje siperfaqe prej 424m2 truall dhe siperfaqe ndertimi 60m2. Vila ka oborr te bollshem rreth e qark dhe te gjelberuar ekziston dhe mundesia e parkimit. Vlen per tu permendur afersia qe ka me detin, 100m . Ndertesa dhe trualli disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume info apo vizite ne prone kontakto


信息
总面积:

424 m2

内部区域:

60 m2

土地面积:

424 m2

卧室:

2

浴室:

1

客厅:

1

类型:

Villa

状态:

Used

可用性:

Sold

Website Views:

205

文件資料:

有抵押


位置

地址: Golem, Golem

市: Durrës


要求显示