SHITET APARTAMENT 3+1 TE TREGU ELEKTRIK - Century 21 Albania
描述

Shitet apartamenti prane njesise bashkiake te tregu elektrik. Apartamenti organizohet nga nje koridor i bollshem, 1 sallon se bashku me kuzhinen, 3 dhoma gjumi dhe 1 tualet. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati egzistues, me nje orientim shume te mire qe i siguron ndricim natyral gjate gjithe dites. Zona ku ndodhet apartamenti ofron fasilitete per nje jetese sa me komode. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone na kontaktoni.


信息
内部区域:

80 m2

卧室:

3

浴室:

1

客厅:

1

地板:

2

类型:

Apartment

状态:

Used

可用性:

Available

Website Views:

4

文件資料:

有抵押


位置

地址:

州: Albania

市: Tirana

邮编/邮政编码 :


要求显示

Copyright © 2020