SHITET APARTAMENT 2+1+2 +POST PARKIMI TEK RRUGA BARRIKADAVE, NE FAZE HIPOTEKIMI ! - Century 21 Albania
描述

Ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes dhe me vizibilitet te larte, shitet apartament 2+1+2 + post parkimi tek Green Tarrace.
Apartamenti ndodhet ne nje pallat te sapo perfunduar me standarte te larta ndertimi , i organizuar ne struktura sherbimesh 2 katet e para dhe struktura banimi ( rezidenciale ), me 3 kate parkimi nen toke ne Rr. Barrikadave. Apartamenti organizohet ne nje sallon me ambjentin e gatimit te perbashket, dy dhoma gjumi, njera prej te cilave me dalje ne ballkon dhe dy tualete (njeri me dritare dhe tjetra me aspirim). Pozicionohet ne katin 6 banim (kati 8 nga toka) dhe ka orinetim perfekt Lindje, duke siguruar ndricim dhe ajrim natyral te te gjitha ambjenteve gjate gjithe kohes. Apartamenti ka punime shume cilesore; parket druri, cilesia me e larte e ventilimit vetrate xhami 3-sh me dy vakume/fasade e ventiluar, grila cilesore elektrike, sis. ngrohje-ftohje, instalime elektrike giberil dhe hidrosanitare te cilesise se fundit. Lartesia e katit eshte 3 m. Ka 2 ashensore te cilesise se fundit me shpejtesi 1.6 m/sek. Disponohet edhe nje post parkimi me permasat 2.5 m/4.5 m kundrejt vleres prej 30.000 €. Apartamenti ndodhet ne faze hipotekimi dhe pritet qe te merret Certifikata e Pronesise ne Shtator 2020.
Per detaje te tjera, rezervoni nje vizite ne prone. Kontaktoni konsulentin e prones.
Jemi vetem nje telefonate larg per te gjetur shtepine tuaj te enderrave !


信息
总面积:

117 m2

内部区域:

96 m2

卧室:

2

浴室:

2

客厅:

1

地板:

6

类型:

Apartment

状态:

New

可用性:

Available

Website Views:

12

文件資料:

Ne proces hipotekimi要求显示

Copyright © 2020