SHITET VILE 2-KATESHE NE DURRES ! - Century 21 Albania
描述

Ne nje zone te qete dhe me vizibilitet ne Durres, shitet vile 2-kateshe ne komunen Xhafzotaj me dalje ne autostrade per vetem 5 min me makine.
Vila organizohet ne dy kate: KATI 1 - soxhornoja, ambjent gatimi me vete, dy dhoma gjumi, tualeti dhe nje depo; KATI 2 - koridori ka dalje ne verande dhe ben shperndarjen ne ambjetet e dites dhe nates; sozhornoja me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi njera prej te cilave me dalje ne ballkon, ambjent gatimi me vete dhe nje tualet. Vila eshte ndertuar me standart te larte dhe e mireinvestuar. Ka oborr me hapsira te gjelbruara ne te gjitha anet e viles, ne pjesen e mbrapme ka gjithashtu garazh te mbyllur me hapsire 50 m2. Trualli ka siperfaqe 670 m2 dhe secili kat ka siperfaqe 157 m2. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Shitet si ne foto.
Per me shume detaje dhe nje vizite ne prone kontaktoni konsulentin e prones.


信息
总面积:

670 m2

内部区域:

314 m2

卧室:

4

浴室:

2

客厅:

2

地板:

2

类型:

Villa

状态:

Used

可用性:

Available

Website Views:

200

文件資料:

有抵押


位置

地址: Xhafzotaj, Xhafzotaj

市: Durrës


要求显示