SHITET VILE + TRUALL TE BULEVARDI ZOGU PARE! - Century 21 Albania
描述

Shiten 2 vila prane rruges Dervish Hatixheja.Ka nje siperfaqe totale prej 450 m2 ndertim dhe 650 m2 truall.
Vilat jane dy kateshe secila dhe kane nje lokacion shume te mire dhe te aksesueshem me qendren e Tiranes.
Per nje vizite ne prone na kontaktoni.


信息
总面积:

450 m2

内部区域:

450 m2

土地面积:

642 m2

地板:

1

类型:

Villa

状态:

Used

可用性:

Available

Website Views:

242

文件資料:

有抵押


位置

地址: Bulevardi Zogu i Parë

市: Tirana


要求显示