Shesim Apartament 3+1+2 ne Rezidencen "Kodra e Diellit 2" - Century 21 Albania
描述

Shesim Apartament 3+1+2 ne Rezidencen "Kodra e Diellit 2". Apartamenti gezon nje siperfaqe totale prej 153.4m2 nga te cilat siperfaqe e brendeshme jane 137.6m2. Organizohet ne nje sallon te madh i cili te jep mundesine te vecohet pjesa e ndenjes me pjesen e gatimit dhe te ngrenies, 3 dhoma gjumi, 2 Tualete, 1 lavanderi dhe nje 1 ballkon. Gjendja aktuale e apartamentit dhe siperfaqa e tij e konsiderueshme e nderthurur me nje planimetri te rregullt te jep mundesine e modifikimit ne baze te nevojes dhe deshirave personale per nje jetese sa me komode. Orientimi: Jug/Lindje-Perendim. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi: 145.000 Euro. Per nje vizite ne prone jeni te mirepritur te na kontaktoni!


信息
总面积:

153 m2

内部区域:

138 m2

卧室:

3

浴室:

2

客厅:

1

地板:

5

类型:

Apartment

状态:

New

可用性:

Available

Website Views:

540

文件資料:

有抵押


特征
位置

地址: Rezidenca Kodra e Diellit 2

州: Albania

市: Tirana

邮编/邮政编码 :


要求显示

Copyright © 2020