JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE PLAZH! - Century 21 Albania
描述

Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati 5-katesh ne zonen e Plazhit buze detit. disponon mobilim kashkekohor dhe organizohet ne 1 dhome gjumi, 1 dhome ndenje, 1 tualet dhe 1 ballkon me pamje pjeserisht te detit. Per me shume informacion apo per nje vizite ne prone na kontaktoni!


信息
内部区域:

50 m2

卧室:

1

浴室:

1

客厅:

1

地板:

4

类型:

Apartment

状态:

Used

可用性:

Available

Website Views:

91

文件資料:

有抵押


位置

地址: Prane Hotel Antalya, Durres, Plazh Iliria

市: Durrës


要求显示

Copyright © 2020