SHITET VILË 2-KATËSHE NË SPITALLË! - Century 21 Albania
描述

Vila ndodhet në Spitallë dhe disponon 802 m2 truall + një godinë (37m2), aktualisht e përdorur për banim + garazh me qepen dhe e rrethuar me mur. Organizohet në 2 kate me nga 170m2 secili kat dhe me planimetri simetrike për të dyja katet duke u ndarë në 4 dhoma gjumi, 2 dhoma ndenje, 1 kuzhinë, 2 tualete dhe ballkone nga 3 anë për secilin kat. Oborri është i mbjellë me pemë dekorative gjë e cila krijon një qetësi dhe ambient relaksues. Gjithashtu pjesa e pasme e vilës është e shfrytëzueshme për kopësht dhe pemë frutore për konsum personal. Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe është e gatshme për shitje siç është në foto.
Për më shumë informacion apo për një vizitë në pronë ju ftojmë të na kontaktoni!


信息
总面积:

380 m2

内部区域:

167 m2

土地面积:

802 m2

卧室:

8

浴室:

5

客厅:

5

地板:

2

类型:

Villa

状态:

Used

可用性:

Available

Website Views:

204

文件資料:

有抵押


位置

地址: Lagjja 15 Spitallë, Durrës, Ish këneta

市: Durrës


要求显示