Shitet vile nje kateshe tek tregu ushqimor! - Century 21 Albania
描述

Shitet shtepi nje kateshe te tregu ushqimor e pozicionuar ne rruge kryesore. Shtepia eshte e ndertuar ne truall 300 m2 dhe ka siperfaqe 57 m2 e mire organizuar ne 2+1+tualeti. Shtepia eshte e pozicionuar ne rruge kryesore dhe eshte mundesi shume e mire investimi pasi aty ka intensitet ndertimi 3. Mundesi per ndertim pallati deri 7 kat. Aty cmimet per m2 jane nga 800-1000 euro per m2.Per informacion me te detajuar mos hezitoni te na kontaktoni.


信息
总面积:

300 m2

内部区域:

60 m2

土地面积:

300 m2

类型:

Villa

状态:

Used

可用性:

Available

Website Views:

141

文件資料:

有抵押


位置

地址: Pallati me Shigjeta

市: Tirana


要求显示