SHITET APARTAMENT 1+1 NË DURRËS! - Century 21 Albania
描述

Apartamenti ndodhet në katin e parë të një pallati ekzistues në afërsi të shkollës Eftali Koçi. Organizohet në 1 dhomë gjumi, 1 dhomë ndenje + kuzhinë, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt dhe është i gatshëm për shitje.
Për më shumë informacion apo për një vizitë në pronë ju ftojmë të na kontaktoni!


信息
内部区域:

56 m2

卧室:

1

浴室:

1

客厅:

1

类型:

Apartment

状态:

Used

可用性:

Available

Website Views:

7

文件資料:

有抵押


位置

地址: Pranë shkollës Eftali Koçi, Durrës

州: Albania

市: Durrës

邮编/邮政编码 :


要求显示

Copyright © 2020